Реєстр комунального транспорту та дорожньої техніки

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ
Визначені відповідальні працівниками комунальних установ та підприємств міста вносять дані до єдиного електронного реєстру за результатами проведених інвентаризацій та постійно підтримують їх в актуальному стані. Мешканці міста мають змогу отримати інформацію про об’єкти комунальної власності на підставі внесених до реєстру даних. Знайти один чи декілька об’єктів можна за визначеними параметрами через систему пошуку по реєстрах: «Транспорт», «Земельні ділянки», «Споруди, будівлі та приміщення».
ПОШУК ПО РЕЄСТРУ ТРАНСПОРТУ
Користувач сервісу має змогу вибрати з загального числа об’єктів транспорту ті, що відповідають визначеним їм параметрам, вибрав їх у відповідних розділах пошукової системи. Отриманий перелік можна систематизувати за одним з параметрів. В карточці вибраного об’єкту відображаються основні параметри. Максимально доступну для мешканців інформацію по обраному об’єкту можна отримати за посиланням «Детальніше». На вкладеній до картки об'єкта мапі вказано місце розташування базового підприємства.
GPS МОНІТОРИНГ
Якщо на об'єкті встановлена система GPS-моніторингу, в картці активується посилання "WTM-GPS". GPS-моніторингу дозволяє отримати інформацію про маршрут пересування транспорту та його поточне розташування. На підставі даних GPS-моніторингу керівники мають змогу забезпечити контроль виконання маршруту, провести оптимізацію маршруту руху транспорту, запобігти несанкціонованих витратах пального, а також максимально ефективно розподілити робочий час та потенціал співробітників.

Інформація в декілька кліків

Як це працює

СИСТЕМА НАДАЄ МОЖЛИВІСТЬ

Забезпечення реалізації управлінських рішень, відкритості та прозорості інформування у комунальному секторі економіки; здійснення контролю за ефективним використанням об’єктів комунальної власності; забезпечення систематизованого зберігання в електронному форматі даних про об’єкти комунальної власності громади;

ОТРИМАННЯ ІНФОРМАЦІЇ

Система забезпечує вільний онлайн доступ до наявних даних реєстру, з використанням простої системи пошуку даних орієнтованої на мешканців міста, з будь-якого підключеного до Інтернету пристрою в будь-який момент часу.

ОПИС ТА ПРИЗНАЧЕННЯ ПРОЕКТУ

Єдиний реєстр об’єктів комунальної власності є автоматизованою системою збирання, обліку, накопичення, оброблення, захисту, опублікуванню та надання інформації про комунальний транспорт.

Партнери

МІСЬКА РАДА МІСТА КОРОСТЕНЯ

МІСЬКА РАДА МІСТА КОРОСТЕНЯ

АГЕНЦІЯ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

АГЕНЦІЯ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

WTM

СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ ТРАНСПОРТА

Пропозиції щодо поліпшення роботи нашого сервісу просимо надсилати на електронну адресу служби адміністрування порталу «Кабінет мешканця» adminservis@korosten.org із приміткою «Реєстр транспорту».