Реєстр комунальної нерухомості

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ
Визначені відповідальні працівники комунальних установ та підприємств міста (балансоутримувачів) вносять дані до єдиного електронного реєстру комунальної нерухомості за результатами проведених інвентаризацій та постійно підтримують їх в актуальному стані. До реєстру нерухомості внесені споруди, будівлі та приміщення, що обліковуються на балансі комунальних установ. Мешканці міста мають змогу отримати інформацію про об’єкти комунальної власності на підставі внесених до реєстру даних. Знайти один чи декілька об’єктів можна за визначеними параметрами через систему пошуку по реєстру.
ПОШУК ПО РЕЄСТРУ КОМУНАЛЬНОЇ НЕРУХОМОСТІ
Користувач сервісу має змогу вибрати з загального числа об’єктів комунальної нерухомості ті, що відповідають визначеним їм параметрам, вибрав їх у відповідних розділах пошукової системи. Отриманий перелік можна систематизувати за площею, районом міста та функціональним призначенням. У реєстрі використовується загальноприйняті (неформальні) назви районів міста з метою полегшення визначення місцезнаходження об’єкту. В карточці вибраного об’єкту відображаються основні параметри. Максимально доступну для мешканців інформацію по обраному об’єкту можна отримати за посиланням «Детальніше». На вкладеній до картки об'єкта мапі вказано місце розташування цього об’єкту.
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ ПО РЕЄСТРУ
Поділ міста на райони є неформальним, тому їх межи не є чітко визначеними. В картці об’єкта розміщена інформація про стан використання. Стан використання «Вільне» визначає можливість отримання об’єкта в оренду. Для укладання договору оренди необхідно звернутись до балансоутримувача. Якщо міська рада прийняла рішення про приватизацію, то параметр «Приватизація» має визначений порядок продажу (Наприклад «Аукціон», чи «Конкурс»). Для вирішення питання придбання об’єкту нерухомості необхідно звертатись у міську раду. На мапі міста маркерами визначаються місця розташування всіх обраних об’єктів. Клік на маркер викликає інформаційне вікно з назвою та адресою об’єкту. Клік на інформаційне вікно викликає картку об’єкта.

Інформація в декілька кліків

Як це працює

СИСТЕМА НАДАЄ МОЖЛИВІСТЬ

Забезпечення реалізації управлінських рішень, відкритості та прозорості інформування у комунальному секторі економіки; здійснення контролю за ефективним використанням об’єктів комунальної власності; забезпечення систематизованого зберігання в електронному форматі даних про об’єкти комунальної власності громади;

ОТРИМАННЯ ІНФОРМАЦІЇ

Система забезпечує вільний онлайн доступ до наявних даних реєстру, з використанням простої системи пошуку даних орієнтованої на мешканців міста, з будь-якого підключеного до Інтернету пристрою в будь-який момент часу.

ОПИС ТА ПРИЗНАЧЕННЯ ПРОЕКТУ

Єдиний реєстр об’єктів комунальної власності є автоматизованою системою збирання, обліку, накопичення, оброблення, захисту, опублікуванню та надання інформації про комунальний транспорт.

Партнери

МІСЬКА РАДА МІСТА КОРОСТЕНЯ

МІСЬКА РАДА МІСТА КОРОСТЕНЯ

АГЕНЦІЯ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

АГЕНЦІЯ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

WTM

СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ ТРАНСПОРТА

Пропозиції щодо поліпшення роботи нашого сервісу просимо надсилати на електронну адресу служби адміністрування порталу «Кабінет мешканця» adminservis@korosten.org із приміткою «Реєстр транспорту».