Реєстр земельних ділянок міста Коростеня

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ
Визначені відповідальні працівники виконавчого комітету Коростенської міської ради поступово вносять до електронного реєстру земельні ділянки, що є власністю громади міста за результатами загальноміської інвентаризації та постійно підтримують їх в актуальному стані. Проведення інвентаризації заплановано протягом декількох років, тому до її закінчення база буде не повною. Мешканці міста мають змогу отримати інформацію про наявні сформовані земельні ділянки на підставі внесених до реєстру даних. Знайти один чи декілька об’єктів можна за визначеними параметрами через систему пошуку.
ПОШУК ПО РЕЄСТРУ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК МІСТА КОРОСТЕНЯ
Користувач сервісу має змогу вибрати з загального числа земельних ділянок, що є власністю громади міста ті, що відповідають визначеним їм параметрам, вибрав їх у відповідних розділах пошукової системи. Отриманий перелік можна систематизувати за одним з параметрів. В карточці вибраного об’єкту відображаються основні параметри. Максимально доступну для мешканців інформацію по обраному об’єкту можна отримати за посиланням «Детальніше». На вкладеній до картки об'єкта мапі вказано місце розташування цього об’єкту.
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ ПО РЕЄСТРУ
Поділ міста на райони є неформальним, тому їх межи не є чітко визначеними. В картці об’єкта розміщена інформація про встановлене цільове використання земельної ділянки. За параметром «Оголошення» можна вибрати земельні ділянки що оголошені на продаж, або здаються в оренду. Для вирішення питання придбання або оренди земельної ділянки необхідно звертатись у міську раду. Всі обрані земельні ділянки відображаються на мапі міста. Клік на обрану ділянку викликає інформаційне вікно з її адресою. Клік на інформаційне вікно викликає картку земельної ділянки.

Інформація в декілька кліків

Як це працює

СИСТЕМА НАДАЄ МОЖЛИВІСТЬ

Забезпечення реалізації управлінських рішень, відкритості та прозорості інформування у комунальному секторі економіки; здійснення контролю за ефективним використанням об’єктів комунальної власності; забезпечення систематизованого зберігання в електронному форматі даних про об’єкти комунальної власності громади;

ОТРИМАННЯ ІНФОРМАЦІЇ

Система забезпечує вільний онлайн доступ до наявних даних реєстру, з використанням простої системи пошуку даних орієнтованої на мешканців міста, з будь-якого підключеного до Інтернету пристрою в будь-який момент часу.

ОПИС ТА ПРИЗНАЧЕННЯ ПРОЕКТУ

Єдиний реєстр об’єктів комунальної власності є автоматизованою системою збирання, обліку, накопичення, оброблення, захисту, опублікуванню та надання інформації про комунальний транспорт.

Партнери

МІСЬКА РАДА МІСТА КОРОСТЕНЯ

МІСЬКА РАДА МІСТА КОРОСТЕНЯ

АГЕНЦІЯ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

АГЕНЦІЯ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

WTM

СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ ТРАНСПОРТА

Пропозиції щодо поліпшення роботи нашого сервісу просимо надсилати на електронну адресу служби адміністрування порталу «Кабінет мешканця» adminservis@korosten.org із приміткою «Реєстр транспорту».