Реєстр комунального транспорту та дорожньої техніки

 1. Питання: Чи є в он-лайн реєстрі транспорту міські маршрутки?
  Відповідь: Ні. В он-лайн реєстрі вносяться дані лише на комунальний транспорт (той що належить громаді міста Коростеня), а пасажирські перевезення в Коростені здійснюють приватні перевізники, тому їх автобусів в реєстрі комунального транспорту немає.
 2. Питання: Чому на сайти немає транспорту виконкому та міської лікарні.
  Відповідь: Інформацію про транспорт до реєстру вносять комунальні підприємства та установи самостійно. Кількість даних буде поступово збільшуватись по мірі їх внесення.
 3. Питання: Чому в картках транспорту на карті постійно вказане одне й теж місце їх знаходження?
  Відповідь: На карті в картці транспортної одиниці вказане місце її базування (гараж). Контроль за пересуванням транспорту можна здійснювати лише після встановлення на ньому приборів GPS-контролю. Цей функціонал доступний лише відповідальним працівникам комунальних підприємств.
 4. Питання: Як зв’язатись з підприємством, транспорт якого внесений до реєстру?
  Відповідь: В реєстрі вказана лише коротка назва підприємства, на балансі якого знаходиться транспортний засіб. Повну інформацію зареєстрований користувач порталу «Кабінет мешканця» має змогу отримати у електронному кабінети підприємства.
Пропозиції щодо поліпшення роботи нашого сервісу просимо надсилати на електронну адресу служби адміністрування порталу «Кабінет мешканця» adminservis@korosten.org із приміткою «Реєстр транспорту».